Contact metalen

Tel: +32 (0)3 820 34 26 -  metals@dejond.com

Deze collega's helpen je met alle plezier verder :

Binnendienstmedewerkers

  •  Rita Rams

Tel: +32 (0)3 820 34 27 - rita.rams@dejond.com

  • Judith Verelst

Tel: +32 (0)3 820 34 25 - judith.verelst@dejond.com

  •  Frieda Faucompret

Tel: +32 (0)3 820 34 23 - frieda.faucompret@dejond.com

  • Diane Baetens

Tel: +32 (0)3 820 34 26 - diane.baetens@dejond.com

  • Stefaan Meul

Tel: +32 (0)3 820 34 68 - stefaan.meul@dejond.com

  • Majda Trokic

Tel: + 32 (0)3 820 34 31 -  majda.trokic@dejond.com 

  • Sabrina Adams

Tel: +32 (0)3 820 34 69 - sabrina.adams@dejond.com

 

Metal Service Center

  • Bruno Gielis

Tel: +32 (0)3 820 34 39 - bruno.gielis@dejond.com

Alle bewerkingen en behandelingen 

  • Andy De Ruyter

Tel: +32 (0)3 820 34 05 - andy.deruyter@dejond.com

Knippen, plooien, ponsen, zagen, extrusie, lassen, behandelingen

  • Jerry Van Rijkevorsel

Tel: +32 (0)3 820 34 19 - Mob: +32 (0) 476 61 72 89 jerry.vanrijkevorsel@dejond.com

Frezen, draaien, slijpen, lassen

 

Buitendienstmedewerkers

  • Dirk Janssens

Tel: +32 (0)473 89 66 51 - dirk.janssens@dejond.com

Vlaanderen

  • Michel Denis

Tel: +32 (0)484 69 26 77 - michel.denis@dejond.com

Brussel / Waals-Brabant (1000–1499)

Wallonië (4000–7999)

  • Arian van Doorn

Tel: +31 (0)181 840 980 - Mob: +31 (0)6 2080 3961 - arian.vandoorn@dejond.com

Nederland

 

Klantenservice Metalen

We zijn een groothandel in non-ferro metalen en bieden grote hoeveelheden voor zakelijke klanten. Particulieren en doe-het-zelvers kunnen ook terecht voor kleine metaalafnames. Zij hoeven dus geen volledige lengte of plaat af te nemen. Bovendien biedt Dejond bewerkingen op maat en extra behandelingen voor zakelijke klanten én particulieren.

Algemene service

  • Technische ondersteuning door productspecialisten
  • Oplossingsgericht meedenken
  • Tips en producten voor het behandelen van metaal
  • Flexibele service en snelle leveringen

Metal Service Center (MSC) voor de professional en doe-het-zelver

  • Ontwerptekening per project/bestelling
  • Op maat gemaakte producten zoals raamdorpels, deksels, omkastingen, dakranden
  • Grote, maar vooral ook kleinere hoeveelheden
  • Naadloze samenwerking tussen groothandel en bewerkingsatelier
  • Zeer nauwkeurige toleranties
  • Modern machinepark
Vergelijken 0

Vragen? Wij staan klaar om je te helpen! Contacteer ons