Contact Tubtara® 

Benelux - Frankrijk

Tel: +32 (0) 3 820 34 33 - fasteningsystems@dejond.com

Deze collega's helpen je met alle plezier verder: klantenservice bevestigingssystemen

 

Wereldwijd

Tel: +32 (0) 3 820 34 36 - tubtara@dejond.com

www.tubtara.com

Deze collega's helpen je met alle plezier verder:

  • Dominique Tilleman

Tel: +32 (0)3 820 34 36 - dominique_tilleman@dejond.com

  • Marina Illegems

Tel: +32 (0)3 820 34 48 - marina_illegems@dejond.com

  • Rahma Aouni

Tel: +32 (0)3 820 34 79 - rahma_aouni@dejond.com

  • Michiel Van Hamme

Tel: +32 (0)3 820 34 37 - michiel_vanhamme@dejond.com

Technical Sales Support

  • Marc Drossaert

Tel: +32 (0)3 820 34 40 - marc_drossaert@dejond.com

Business Development

  • Jan Maeyens

Tel: +32 (0)3 820 34 09 - jan_maeyens@dejond.com

 

Klantenservice Tubtara®

  • Tubtara® ontwikkelingen afgestemd op de vereisten van de klant
  • Intern R&D-team voor product- en productieonderzoek
  • Diepgaande technische ondersteuning
  • Eigen EN 9100 gecertifieerde productie in Wilrijk
  • Persoonlijke service op maat
    • ‘Next level’ customer service – meedenken met de klant
    • Korte communicatielijnen, snelle respons
    • Betrouwbare productie- en levertermijnen
    • Gecontroleerd hoog stockniveau
    • Snelle leveringen en aanbod van oplossingen voor transport
  • Diepgaande technische ondersteuning
    • Actuele informatie over materialen en oppervlaktebehandelingen
    • 3D-tekeningen online
    • Kennisoverdracht technische karakteristieken van de Tubtara®
    • Groot aanbod van technische data
    • Productpresentaties en -opleidingen in binnen- en buitenland
    • Proactief zoeken naar technische oplossingen voor producttrends
Vergelijken 0